SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

KASZTANOWE FORTE PIANO to płyta w całości poświęcona inspiracjom jesiennym. Znajdziecie na niej jesienne piosenki i zabawy muzyczne dla dzieci. Płyta dedykowana jest wszystkim nauczycielom pracującym w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Płyta dostępna jest na jesiennym szkoleniu KASZTANOWE FORTE PIANO.

Na moim jesiennym krążku znajdziecie takie piosenki jak Mały miś, który był wielki jak PTYŚ! Pospacerujecie w Muzycznych Kaloszach i w ruch pójdą Jesienne parasolki. Dodamy odwagi Strachliwemu pajączkowi i na moment zapadniemy w Listopadową ciszę. Oprócz tego na płycie znajdziesz inspirację na temat naszego pięknego kraju Polski, jak również otrzymasz moje kasztanowe opowieści muzyczne, na które zaprosiłam Kasztanowego gościa i liczne wesołe Kasztanki! Pojawi się również Deszczowa piosenka i wirujące w tańcu Kolorowe listki.  Do jesiennych piosenek stworzyłam układy taneczne i zabawy muzyczne z wykorzystaniem pięknych jesiennych rekwizytów.

 

Zapraszam Cię na kasztanowe szkolenie, na którym wręczę Ci moją płytę w prezencie :)

Płyta powstała przy współpracy wspaniałych muzyków i artystów.    Na jesiennym krążku będzie również okazja by usłyszeć piosenki w całości w moim wykonaniu i z moimi tekstami.

 

KASZTANOWE FORTE PIANO

JESIENNA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

SOPELKOWE JINGLE BELLS

ZIMOWA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

KOLOROWE DO RE MI

WIOSENNA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

Płytę dedykuję mojej córeczce Nadii,

która jest dla mnie największą inspiracją i muzycznym natchnieniem!

Płytę dedykuję mojej córeczce Nadii,

która jest dla mnie największą inspiracją i muzycznym natchnieniem!

Płytę dedykuję mojej córeczce Nadii,

która jest dla mnie największą inspiracją i muzycznym natchnieniem!

KOLOROWE DO RE MI to płyta z piosenkami dla dzieci w całości zachowana w klimacie wiosennych melodii. Płyta dedykowana jest wszystkim nauczycielom pracującym w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Płyta dostępna jest na szkoleniu wiosennym KOLOROWE DO RE MI.

Na moim wiosennym krążku znajdziesz zabawne piosenki na temat wiosny takie jak Mała żabka, która porwie Cię do tańca, jak również Pirackie szanty, które zabierze Cię w morską przygodę z piratami i żeglarkami! Posprzątamy również przed nadejściem wiosny i wykonamy słynne Szuru buru, jak również w ruch pójdą kolorowe pompony, którymi Obudzimy wiosnę na dobre! Motylki majówkowe zabiorą nas na zieloną łąkę, a Barwna tęcza zaczaruje nas na nadejście wakacji! Największym hitem płyty okazała się piosenka HYMN DLA RODZICÓW, która nie tylko wzrusza do łez, ale również wspaniale buduje klimat i nastrój podczas uroczystości Dnia Mamy i Taty. Piosenka, która cieszy się ogromną sympatią wśród nauczycieli i dzieci! Do każdej piosenki stworzyłam dla Ciebie układy taneczne, improwizacje ruchowe, jak również ćwiczenia z kolorowymi instrumentami. Płyta Kolorowe Do Re Mi trafiła już do setek rąk nauczycieli i cały czas wzbudza zainteresowanie.

 

Płyta powstała przy wysiłku i ogromnym zaangażowaniu wielu muzyków i artystów. Na płycie usłyszysz nie tylko mój głos, ale również wokale wokalistów, którzy wsparli mnie przy tworzeniu tego wiosennego projektu muzycznego.

SOPELKOWE JINGLE BELLS to płyta z zimowymi piosenkami dla dzieci. Znajdziecie na niej sopelkowe piosenki i zabawy muzyczne dla dzieci. Płyta dedykowana jest wszystkim nauczycielom pracującym w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Płyta dostępna jest wyłącznie na zimowo świątecznym szkoleniu SOPELKOWE JINGLE BELLS.

Piosenki poświęcone są zimowym i świątecznym inspiracjom. Wspaniałe Śnieżnobiałe sanie zabiorą Was w zimową podróż muzyczną. Będzie bardzo zimowo i nastrojowo... Taniec aniołów, jak również Zaczarowana choinka sprawią, że poczujecie święta jeszcze bardziej! Magicznie i wzruszająco! Być może przypadnie Wam do gustu Pingwinek mały jak rodzynek, zabawna piosenka o małym Pingwinku, który będzie bohaterem zimowego szkolenia! Na pewno odwiedzi nas Mikołaj z czerwonym nosem i oczywiście nie zabraknie piosenki dla Babci i Dziadka! Płyta bardzo bogata w inspiracje muzyczne! Pomocna przy organizacji przedstawień świątecznych, jak również wspaniałe uzupełnienie do codziennych zimowych zajęć z dziećmi.

 

Zapraszam Cię na sopelkowe szkolenie, na którym wręczę Ci moją płytę w prezencie :)

Na płycie usłyszysz mój głos i teksty, które z ogromnym zaangażowaniem piszę dla dzieci! Wspaniałe zimowe aranżację zabiorę Cię w sopelkową podróż do krainy wyobraźni ...

 

Skrót wybranych piosenek z płyty

Kasztanowe Forte Piano

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - piątek

9.00 - 15.00