Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - piątek

9.00 - 15.00

OWOCOWE BOOGIE WOOGIE WIOSNA

Nowy owocowy krążek część I poświęcony WIOŚNIE! To kolejna moja płyta z piosenkami dla dzieci dedykowana również wszystkim nauczycielom pracującym z maluchami!

Kolorowe i bardzo barwne piosenki dla dzieci, które wykorzystasz na uroczystościach przedszkolnych, jak również w swojej codziennej pracy z dziećmi! Piosenki, które ucieszą ucho każdego malucha! Teksty, które z łatwością zapamiętacie i rytmy, przy których nóżka "sama chodzi" :)

A co znajdziecie na wiosennym owocowym krążku? same hity z satelity!

Piosenka Owocowa gimnastyka rozgrzeje Wasze ręce i nogi! Energiczna i z przytupem. Gruszka łakomczuszka i Owocowa zupa zabiorą Was w kulinarną podróż, w której zamiecie się w śpiewającego kucharza! Będzie także Wiosenna Cza cza cza i Wielkanocny zajączek, który zaprosi Was na malowanie jajek. Być może Owocowy Rock&Roll przypadnie Wam do gustu, przy którym zagramy na ukulele! No i oczywiście nie zabraknie moich Wiosennych mrówek SZI SZI SZA, które zabiorą Was na muzycznych spacer :) ależ tam będzie instrumentów...

Piosenki owocowe i moje muzyczne opowieści będą wspaniałą wiosenną inspiracją do zajęć z dziećmi w wieku żłobkowym, przedszkolnym i szkolnym. Przy piosenkach zatańczymy, zaśpiewamy, potupiemy i wesoło się pobawimy :)

Płyta oczywiście do zdobycia na OWOCOWYM BOOGIE WOOGIE muzycznym szkoleniu z Wyobraźnią.

Wspaniałe teksty i mój wokal pozwoli Wam wejść w mój świat wyobraźni.

Zapraszam serdecznie :)

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

KASZTANOWE FORTE PIANO to płyta w całości poświęcona inspiracjom jesiennym. Znajdziecie na niej jesienne piosenki i zabawy muzyczne dla dzieci. Płyta dedykowana jest wszystkim nauczycielom pracującym w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Płyta dostępna jest na jesiennym szkoleniu KASZTANOWE FORTE PIANO.

Na moim jesiennym krążku znajdziecie takie piosenki jak Mały miś, który był wielki jak PTYŚ! Pospacerujecie w Muzycznych Kaloszach i w ruch pójdą Jesienne parasolki. Dodamy odwagi Strachliwemu pajączkowi i na moment zapadniemy w Listopadową ciszę. Oprócz tego na płycie znajdziesz inspirację na temat naszego pięknego kraju Polski, jak również otrzymasz moje kasztanowe opowieści muzyczne, na które zaprosiłam Kasztanowego gościa i liczne wesołe Kasztanki! Pojawi się również Deszczowa piosenka i wirujące w tańcu Kolorowe listki.  Do jesiennych piosenek stworzyłam układy taneczne i zabawy muzyczne z wykorzystaniem pięknych jesiennych rekwizytów.

 

Zapraszam Cię na kasztanowe szkolenie, na którym wręczę Ci moją płytę w prezencie :)

Płyta powstała przy współpracy wspaniałych muzyków i artystów.    Na jesiennym krążku będzie również okazja by usłyszeć piosenki w całości w moim wykonaniu i z moimi tekstami.

 

KASZTANOWE FORTE PIANO

JESIENNA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

SOPELKOWE JINGLE BELLS

ZIMOWA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

KOLOROWE DO RE MI

WIOSENNA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

Płytę dedykuję mojej córeczce Nadii,

która jest dla mnie największą inspiracją i muzycznym natchnieniem!

Płytę dedykuję mojej córeczce Nadii,

która jest dla mnie największą inspiracją i muzycznym natchnieniem!

Płytę dedykuję mojej córeczce Nadii,

która jest dla mnie największą inspiracją i muzycznym natchnieniem!

KOLOROWE DO RE MI to płyta z piosenkami dla dzieci w całości zachowana w klimacie wiosennych melodii. Płyta dedykowana jest wszystkim nauczycielom pracującym w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Płyta dostępna jest na szkoleniu wiosennym KOLOROWE DO RE MI.

Na moim wiosennym krążku znajdziesz zabawne piosenki na temat wiosny takie jak Mała żabka, która porwie Cię do tańca, jak również Pirackie szanty, które zabierze Cię w morską przygodę z piratami i żeglarkami! Posprzątamy również przed nadejściem wiosny i wykonamy słynne Szuru buru, jak również w ruch pójdą kolorowe pompony, którymi Obudzimy wiosnę na dobre! Motylki majówkowe zabiorą nas na zieloną łąkę, a Barwna tęcza zaczaruje nas na nadejście wakacji! Największym hitem płyty okazała się piosenka HYMN DLA RODZICÓW, która nie tylko wzrusza do łez, ale również wspaniale buduje klimat i nastrój podczas uroczystości Dnia Mamy i Taty. Piosenka, która cieszy się ogromną sympatią wśród nauczycieli i dzieci! Do każdej piosenki stworzyłam dla Ciebie układy taneczne, improwizacje ruchowe, jak również ćwiczenia z kolorowymi instrumentami. Płyta Kolorowe Do Re Mi trafiła już do setek rąk nauczycieli i cały czas wzbudza zainteresowanie.

 

Płyta powstała przy wysiłku i ogromnym zaangażowaniu wielu muzyków i artystów. Na płycie usłyszysz nie tylko mój głos, ale również wokale wokalistów, którzy wsparli mnie przy tworzeniu tego wiosennego projektu muzycznego.

SOPELKOWE JINGLE BELLS to płyta z zimowymi piosenkami dla dzieci. Znajdziecie na niej sopelkowe piosenki i zabawy muzyczne dla dzieci. Płyta dedykowana jest wszystkim nauczycielom pracującym w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Płyta dostępna jest wyłącznie na zimowo świątecznym szkoleniu SOPELKOWE JINGLE BELLS.

Piosenki poświęcone są zimowym i świątecznym inspiracjom. Wspaniałe Śnieżnobiałe sanie zabiorą Was w zimową podróż muzyczną. Będzie bardzo zimowo i nastrojowo... Taniec aniołów, jak również Zaczarowana choinka sprawią, że poczujecie święta jeszcze bardziej! Magicznie i wzruszająco! Być może przypadnie Wam do gustu Pingwinek mały jak rodzynek, zabawna piosenka o małym Pingwinku, który będzie bohaterem zimowego szkolenia! Na pewno odwiedzi nas Mikołaj z czerwonym nosem i oczywiście nie zabraknie piosenki dla Babci i Dziadka! Płyta bardzo bogata w inspiracje muzyczne! Pomocna przy organizacji przedstawień świątecznych, jak również wspaniałe uzupełnienie do codziennych zimowych zajęć z dziećmi.

 

Zapraszam Cię na sopelkowe szkolenie, na którym wręczę Ci moją płytę w prezencie :)

Na płycie usłyszysz mój głos i teksty, które z ogromnym zaangażowaniem piszę dla dzieci! Wspaniałe zimowe aranżację zabiorę Cię w sopelkową podróż do krainy wyobraźni ...

 

OWOCOWE BOOGIE WOOGIE

WIOSNA

OWOCOWE BOOGIE WOOGIE

LATO

Płytę dedykuję mojej córeczce Nadii,

która jest dla mnie największą inspiracją

i muzycznym natchnieniem!

OWOCOWE BOOGIE WOOGIE LATO

A może piosenki na wakacyjne dni i uroczystości przedszkolne? proszę bardzo :) to owocowa płyta część II - LATO

Krążek poświęcony wakacyjno letnim muzycznym przygodom, ale nie tylko. Na krążku znajdziecie również piosenki na uroczystości przedszkolne, do których stworzyłam układy taneczne i propozycje ruchowe z przepięknymi rekwizytami.

Wspaniała piosenka na Zakończenie roku przedszkolnego Różowe okulary, nutka wzruszająca i poruszająca serca nauczycieli i rodziców. I dwie przepiękne piosenki na Dzień Rodziny i Tulipany są dla Mamy.  Nie zapomniałam także o piosence na Pasowanie na przedszkolaka i na Urodzinowe party dla dzieci! Na płycie znajduje się również piosenka na wycieczkę Wesoły autobus, przy której dzieci wspaniale się bawią!

A jeśli ktoś wybiera się na wakacje nad morze, proszę bardzo! Piosenka o naszym pięknym Bałtyku Wakacje nad Bałtykiem i o tym co warto spakować do swojego plecaka.

Cała płyta jest bardzo humorystyczna i energiczna. Wesoła i radosna!

Płyta jest także przepięknym uzupełnieniem części pierwszej owocowego szkolenia, ale może być również realizowana podczas jednego spotkania. Płyta do zdobycia na OWOCOWYM BOOGIE WOOGIE, szkoleniu muzycznym z Wyobraźnią.

Również i na wakacyjnym krążku możecie posłuchać moich tekstów i mojego wokalu.

Zapraszam serdecznie :)

 

Płytę dedykuję mojej córeczce Nadii,

która jest dla mnie największą inspiracją

i muzycznym natchnieniem!

DYWANOWE PIOSENKI
PIOSENKI Z KAPELUSZA
NOWA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI
ZIELONE PIOSENKI

Płytę dedykuję mojej córeczce Nadii,

która jest dla mnie największą inspiracją i muzycznym natchnieniem!

Płytę dedykuję mojej córeczce Nadii,

która jest dla mnie największą inspiracją i muzycznym natchnieniem!

Płytę dedykuję mojej córeczce Nadii,

która jest dla mnie największą inspiracją i muzycznym natchnieniem!

DYWANOWE PIOSENKI to mój kolejny muzyczny krążek, który dedykuje wszystkim dzieciom i nauczycielom przedszkoli, żłobków i szkół.

Dywanowe piosenki powstały z myślą o najmłodszych dzieciach. Na płycie znajdziecie piosenki, które świetnie sprawdzą się podczas zabaw muzycznych i zabaw ruchowych w kręgu.

Nagrałam dla Was piosenki na powitanie w kole, masażyki i wspaniałe wyciszanki. Pojawią się również piosenki do porannej gimnastyki. Zadbałam również o wartość edukacyjną, dlatego każda piosenka nas czegoś uczy. Piosenka matematyczna? Bardzo proszę, może policzymy razem nasze piegi na nosku? Albo zamienimy się w kształty? A może pobawimy się w kotki i tygryski? Albo lepiej pojeździmy na rowerku z górki na pazurki :) Płyta wyjątkowa,  różni się od poprzednich tym, że do każdej piosenki stworzyłam zabawę, która pięknie uzupełnia nam treść piosenki.

Utwory w przepięknych aranżacjach, śpiewane zawsze z uśmiechem na buzi i przyjemne dla ucha i serducha!

Wspaniałe teksty, które szybko wspólnie opanujemy na szkoleniach i bez wydziwiania! Konkretne piosenki i praktyczne wskazówki co można z nimi zrobić. Po prostu.

Płyta jak zawsze dostępna wyłącznie na szkoleniach stacjonarnych, dlatego zapraszam na dywany!

 

Dywanowa płyta powstała przy współpracy wspaniałych osób, które zawsze dbają o to, aby był to piękny muzyczny krążek.

Piosenki w całości w moim wykonaniu i mojego autorstwa :)

 

ZIELONE PIOSENKI to moja najnowsza płyta z piosenkami dla dzieci na wiosnę i lato!Na zielonej płycie znajdziesz piosenkę W SŁONECZNYM KRĘGU - idealną na powitanie z dziećmi, będzie również coś dla fanów szalonej gimnastyki czy piosenka SŁOŃCE - UŚMIECH -RADOŚĆ!Rozkołysze nas także REGGAE NA WIOSNĘ :)  Relaksacyjny masażyk SPACER PO PLAŻY. Pojedziemy w świat tym razem na HULAJNODZE - WROTKACH I ROWERZE :)Wzniesiemy w górę i poćwiczymy orientację w przestrzeni z piosenką ZIELONE SERDUSZKA! Wskoczymy do salonu fryzjerskiego i pomalujemy nasze włosy na ZIELONO!Wyliczymy wszystkie kwiatki na zielonej łące - czyli coś dla fanów matematyki, jak również zatańczymy szalonego TWISTA DLA MAMY I TATY!Nie zabraknie także rapu! ooo nie nie ... szykujcie się na hiphopowe zakończenie roku czyli DZIECIĘCY RAP i piosenka CZAS NA WAKACJE!I oczywiście wszyscy wskoczymy do ZIELONEJ CIUCHCI i pojedziemy hen przed siebie!Podsumowując - ZIELONE PIOSENKI to przepiękna płyta ... PRZEPIĘKNA!Masażyki, karty pracy, wyliczanki, powitanki, wyciszanki, twist, rap, zielone rekwizyty do zajęć - POMALUJEMY WIOSNĘ I LATO NA ZIELONO! 

 

PIOSENKI Z KAPELUSZA to mój najnowszy jesienny krążek, który dedykuje wszystkim nauczycielom oraz dzieciom. Na jesiennej płycie znajdziesz lekkie i przyjemne piosenki dla najmłodszych dzieci, które umilą wam jesienne dni w przedszkolu i szkole. Na płycie znajdują się piosenki o jesiennych zwierzątkach jak również wspaniała piosenka do muzycznej karty pracy z myślą o Dniu Pluszowego Misia. Zaproszę Cię również do Tanga z jesiennymi kapeluszami oraz Deszczowego flamenco! Będzie bardzo żywiołowo i energicznie. Zatańczymy także jesienną macarene oraz pójdziemy na grzybobranie! Będzie także patriotycznie z myślą o Święcie Niepodległości – odtańczymy uroczyście pięknego Poloneza.Muzycznie pokołyszemy się na jesiennych listkach, także coś dla ducha również się znajdzie. Powitanka o Słoneczniku będzie piosenką, która rozpocznie naszą płytę. Na zakończenie wspaniała nowość czyli ŚPIEWAJĄCA lekcja ciszy dla dzieci. To wyjątkowa płyta, która powstała na bazie bardzo dobrej jakości muzycznej, jest bogata w żywe instrumenty i różne gatunki muzyczne. Znajdziesz na niej piosenki skoczne, żywiołowe, spokojne i relaksacyjne. Będzie to wspaniały początek jesieni! Koniecznie zabierz ze sobą kapelusz! :)