SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

ALE WIERSZE! to pierwsza książka otwierająca kolekcję książek dla dzieci z wyobraźnią. Książka, w której znajdziesz wiersze bogate w kolorowe rymy i dźwięki. Teksty wyjątkowe bo opracowane przez nas z wielkim zaangażowaniem i z myślą o każdym dziecku!

Ufam, że niejeden wiersz wywoła uśmiech na twarzy dziecka i na Twojej również. Książka może był wspaniałym uzupełnieniem Twojej biblioteczki i może przydać się do Twoich zajęć z dziećmi, ale może również spełnić rolę prezentu dla Twoich małych pociech.

W niesamowitym klimacie i dźwiękami został opracowany każdy ALE WIERSZE! Zabawne rymy z pewnością przypadną Ci do ucha i do serducha :) i przede wszystkim CUDOWNE ILUSTRACJE przy każdym wierszu, które po prostu zachwycają.

A co znajdziesz w książce ALE WIERSZE! ? Przede wszystkim przyjemne wiersze dedykowane najmłodszym! Być może Ptasia symfonia przypadnie Ci do gustu, a może jednak wiersz Na budowie rozśmieszy Cię do łez! Polecam również serię krótkich wierszyków na temat Pani jesień i Pani wiosny! Wiersz o Trąbce doskonale sprawdzi się jako ćwiczenie logorytmiczne, a Deszczyk i wietrzyk wprowadzi Cię w jesienne klimaty. W książce ALE WIERSZE! zaproszę Cię na Leśny koncert, na który koniecznie zabierz ze sobą Parasol, a na koniec pojedziemy z Naszą Panią na wycieczkę i zwiedzimy całą Polskę!                     Ależ tam jest ogrom inspiracji i kolorowej przygody!

 

Książka powstała przy ogromnym zaangażowaniu i pracy. Dziękuję Tomasz Szczęście, naszej ilustratorce Pani J. i oczywiście mojej Wróżce z Wyobraźnią :)

Książka jest w sprzedaży i obiecuję, że to dopiero początek przygody z             ALE WIERSZAMI! Książkę można również zakupić na moich szkoleniach stacjonarnych.

kontakt: info@szkoleniazwyobraznia.pl

CENA 29 zł

 

Książkę ALE WIERSZE! dedykuje wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom.

ALE WIERSZE!

RYMY I DŹWIĘKI Z WYOBRAŹNIĄ

KSIĄŻKA DLA DZIECI

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - piątek

9.00 - 16.00