Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - piątek

9.00 - 15.00

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

DYWANOWE PIOSENKI to całoroczny krążek z piosenkami dla dzieci do zabaw muzycznych i ruchowych w kręgu na dywanie. Na płycie znajdziesz piosenki matematyczne, powitanki, piosenki do zabaw w zwierzątka, koci taniec, przepiękną wyciszankę i piosenki do zabaw gimnastycznych i na poranne rozgrzewki z dziećmi!

PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

 

SZKOLENIE W CAŁOŚCI PRAKTYCZNE

WESOŁE I Z DOBRĄ DAWKĄ MUZYCZNEJ WIEDZY !!!

INSPIRUJĄCE I PRZYDATNE DO PRACY Z DZIEĆMI !!!

 

  Po opłaceniu szkolenia w dniu 11 maja

od godziny 18.00 otrzymasz na maila dostęp do nagranego szkolenia online.

Dzień wcześniej wysyłamy do Ciebie pakiet szkoleniowy kurierem.

Dostęp do szkolenia 48 godzin!

 

DYWANOWE PIOSENKI to świetne i bardzo praktyczne szkolenie, podczas którego wspólnie przepracujemy aż 12 moich nowych piosenek dla dzieci.

Do każdej z nich zaprezentuje zabawę muzyczną, ruchową i taniec wyginaniec! Wszystko wspólnie przećwiczymy :) wyśpiewamy i odtańczymy :)

Piosenki i zabawy będą pomocne przy masażykach, które wykonamy każdy na swojej dłoni. Pojawi się również piosenka Łokieć łokieć :) Będzie bardzo wesoło, ale również edukacyjnie. Wspólnie poznamy matematyczne piosenki o piegach i kształtach. Pojeździmy na rowerkach z górki na pazurki i zamienimy się w kotki, a jak kto woli w tygrysy! Małe myszki zagrają dywanową orkiestrę, a komary wyczarują nam ciszę - czy to możliwe? :)

Podsumowując. Dywanowe szkolenie to zestaw 12 piosenek, do których będziemy się wspólnie bawić, tańczyć i śpiewać w kręgu i w ruchu z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Na płycie znajdziesz piosenki w wersji wokalnej i instrumentalnej.

DYWANOWE PIOSENKI Będzie jak zawsze konkretnie i z dużą dawką dobrej energii. Piosenki sprawdzą się w żłobku, przedszkolu i jako przerywniki na zajęciach w szkole podczas lekcji.

 

TO CO, ODPALAMY DYWANY? :)

 

DYWANOWE PIOSENKI

SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI ONLINE

ŻŁOBKÓW - PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

PEŁNY PAKIET - certyfikat, skrypt szkoleniowy, płyta CD z piosenkami dla dzieci DYWANOWE PIOSENKI, płyta DVD z instruktażem do każdej piosenki ( nagrane wszystkie propozycje muzyczne, które będą na szkoleniu online ) i karty pracy do wybranych piosenek

CENA 180 ZŁ