Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved

ZAMÓW SZKOLENIE

DO SWOJEJ PLACÓWKI

info@szkoleniazwyobraznia.pl

726 277 324

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek - piątek

9.00 - 15.00

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ

DYWANOWE PIOSENKI to mój najnowszy krążek z piosenkami dla dzieci do zabaw muzycznych i ruchowych w kręgu na dywanie. Na płycie znajdziesz piosenki matematyczne, powitanki, piosenki do zabaw w zwierzątka, koci taniec, przepiękną wyciszankę i piosenki do zabaw gimnastycznych i na poranne rozgrzewki z dziećmi!

NOWA PŁYTA Z PIOSENKAMI DLA DZIECI

 

SZKOLENIE W CAŁOŚCI PRAKTYCZNE

WESOŁE I Z DOBRĄ DAWKĄ MUZYCZNEJ WIEDZY !!!

INSPIRUJĄCE I PRZYDATNE DO PRACY Z DZIEĆMI !!!

 

DO 3 GODZIN ZEGAROWYCH

 

DYWANOWE PIOSENKI to świetne i bardzo praktyczne szkolenie, podczas którego wspólnie przepracujemy aż 12 moich nowych piosenek dla dzieci.

Do każdej z nich zaprezentuje zabawę muzyczną, ruchową i taniec wyginaniec! Wszystko wspólnie przećwiczymy :) wyśpiewamy i odtańczymy :)

Piosenki i zabawy będą pomocne przy masażykach, które wykonamy każdy na swojej dłoni. Pojawi się również piosenka Łokieć łokieć :) Będzie bardzo wesoło, ale również edukacyjnie. Wspólnie poznamy matematyczne piosenki o piegach i kształtach. Pojeździmy na rowerkach z górki na pazurki i zamienimy się w kotki, a jak kto woli w tygrysy! Małe myszki zagrają dywanową orkiestrę, a komary wyczarują nam ciszę - czy to możliwe? :)

Podsumowując. Dywanowe szkolenie to zestaw 12 piosenek, do których będziemy się wspólnie bawić, tańczyć i śpiewać w kręgu i w ruchu z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Na płycie znajdziesz piosenki w wersji wokalnej i instrumentalnej.

DYWANOWE PIOSENKI  będzie to wyjątkowe szkolenie, na którym nie może Cię zabraknąć! Będzie jak zawsze konkretnie i z dużą dawką dobrej energii. Piosenki sprawdzą się w żłobku, przedszkolu i jako przerywniki na zajęciach w szkole podczas lekcji.

 

TO CO, ODPALAMY DYWANY? :)

 

DYWANOWE PIOSENKI

SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI ONLINE

ŻŁOBKÓW - PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

PEŁNY PAKIET - certyfikat, skrypt szkoleniowy, płyta CD z piosenkami dla dzieci DYWANOWE PIOSENKI, płyta DVD z instruktażem do każdej piosenki ( nagrane wszystkie propozycje muzyczne, które będą na szkoleniu online ), DYWANOWA KSIĄŻECZKA dla dzieci

CENA 170 ZŁ